Artykuły

FootWave SLIM

FootWave SLIM

Zastosowanie: haluks , płaskostopie , wąskie obuwie
Zastosowanie: haluks , płaskostopie , wąskie obuwie

FootWave™ SLIM
haluksy, płaskostopie poprzeczne

Wkładki ortopedyczne FootWave™ SLIM - stworzone w trosce o zdrowie Twoich stóp na co dzień. Zdrowie nie wychodzi z mody!

Wkładki ortopedyczne FootWave™ SLIM - stworzone w trosce o zdrowie Twoich stóp na co dzień. Zdrowie nie wychodzi z mody!

Dynamiczne wkładki ortopedyczne FootWave™ SLIM zaprojektowano w celu zapewnienia optymalnego rozkładu nacisków na podłoże, co przyczynia się do utrzymania prawidłowej postawy ciała i redukcji przeciążeń. Stanowią wsparcie dla osób cierpiących na płaskostopie poprzeczne, halluksy oraz metatarsalgię. Pomagają zmniejszyć ból stóp, kolan, bioder oraz pleców. Jednocześnie, dzięki swojej lekkości i cienkiej budowie, wkładki idealnie pasują do niskiego i wąskiego, eleganckiego obuwia czy zwężanych półbutów. Dzięki dynamicznym wkładkom ortopedycznym FootWave™ SLIM nie musisz więc rezygnować ze swojego stylu, dbając o zdrowie stóp w swoich ulubionych butach.

Zaopatrując się we wkładki FootWave™ SLIM:

 • ZMNIEJSZYSZ BÓL STÓP, KOLAN, BIODER, PLECÓW (KRĘGOSŁUPA) Specjalnie zaprojektowany kształt wkładki FootWave™ SLIM stabilizuje stopę, redukując przeciążenia w wyższych partiach, zmniejszając ból. Przywraca symetrię chodzenia i postawy ciała.
 • ZAPEWNISZ LEPSZĄ AMORTYZACJĘ Wkładki FootWave™ SLIM umożliwiają właściwy kierunek i zakres ruchów stóp, wspierając pracę stawu skokowego, eliminując ból związany z płaskostopiem i wspierając leczenie haluksów.
 • ZWIĘKSZYSZ KOMFORT PORUSZANIA SIĘ Miękki materiał wyściółki zapobiega obtarciom i sprawia, że wkładki są bardzo wygodne.
 • CIESZYSZ SIĘ SWOIM ULUBIONYM OBUWIEM Wkładki FootWave™ SLIM idealnie pasują do wszelkiego rodzaju obuwia o wąskim profilu, jak np. eleganckie buty wyjściowe, baleriny, obuwie sportowe, zwężane półbuty, dopasowane kozaki i wiele innych. Nie musisz więc rezygnować ze swojego stylu, dbając o zdrowie stóp w ulubionych butach.

To jest wyrób medyczny. Uzywaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Idealne dopasowanie do wąskiego obuwia

Wyjątkowa budowa dynamicznych wkładek ortopedycznych FootWave™ SLIM, a szczególnie ich wąski profili sprawia, że łatwo dopasować je można do wąskiego i niskiego obuwia - w typie “balerina”, do półbutów, mokasynów czy do obuwia eleganckiego. Dzięki temu osoby preferujące buty o zwężanym profilu nie muszą rezygnować z korzystania z wkładek ortopedycznych, zapewniając odpowiednie wsparcie stopy i komfort chodzenia.

Dodatkowo, wąski i cienki profil wkładek FootWave™ SLIM sprawia, że są one dyskretne - praktycznie niewidoczne wewnątrz różnego rodzaju obuwia. Dzięki temu możesz cieszyć się wygodą bez konieczności rezygnowania ze swojego stylu i nie musisz ograniczać się przy wyborze obuwia.

Pomoc przy haluksach i płaskostopiu

Odpowiednia pomoc przy schorzeniach, takich, jak haluksy i płaskostopie jest kluczowa dla zachowania komfortu i zdrowia stóp. Dynamiczne wkładki ortopedyczne FootWave™ SLIM stanowią niezastąpione wsparcie dla osób borykających się z tymi problemami. Nie tylko zapewniają codzienny komfort podczas chodzenia, ale także skutecznie przyczyniają się do wsparcia leczenia płaskostopia i redukcji dyskomfortu związanego z haluksami.

Dzięki odpowiedniej konstrukcji, wkładki FootWave™ SLIM oferują kompleksowe wsparcie dla stóp. Zapewniają podparcie łuków podeszwowych, co nie tylko wspomaga leczenie płaskostopia, ale także prawidłową pracę stóp, eliminując ich zmęczenie. Dodatkowo, amortyzacja tyłostopia wspiera wysklepienie poprzeczne stopy, dbając o prawidłowe ustawienie i odpowiednią ruchomość, co jest kluczowe w zapobieganiu płaskostopiu. A odpowiednie wysklepienie łuków podeszwowych i ustawienie stopy redukuje przeciążenia także w wyższych partiach, zmniejszając ból - poprawia się symetria chodzenia i postawa ciała.

Konstrukcja wkładek FootWave™ SLIM zapewnia również amortyzację i zwiększenie prawidłowej ruchomości dużego palca, co zwiększa komfort chodzenia i wspiera proces leczenia haluksów, poprawiając równocześnie ustawienie stawu dużego palca.

Ulga przy metatarsalgii

Metatarsalgia jest stanem charakteryzującym się bólem lub dyskomfortem w przedniej części stopy, w okolicach głów kości śródstopia, Jest to często spowodowane przeciążeniem tych obszarów, wynikającym z długotrwałego stania, chodzenia na wysokich obcasach, intensywnego ćwiczenia lub noszenia niewłaściwego obuwia. Często jest to również bezpośredni efekt nieleczonego płaskostopia poprzecznego. Dynamiczne wkładki ortopedyczne FootWave™ SLIM posiadają odpowiednio wyprofilowaną wyniosłość śródstopia (komfortową pelotę metatarsalną) dla wsparcia wysklepienia poprzecznego stopy. Zaprojektowane zostały tak, aby nacisk rozkładał się równomiernie na całą stopę, zmniejszając ból i dyskomfort.

Wkładki ortopedyczne FootWave™ SLIM zapewniają ulgę osobom cierpiącym na metatarsalgię poprzez kilka kluczowych cech:

 • rozkład nacisku: konstrukcja wkładek zapewnia równomierne rozłożenie nacisku na całą stopę, co zmniejsza obciążenie głów metatarsalnych. Pomaga to zmniejszyć ból i dyskomfort związany z metatarsalgią.
 • amortyzacja: wkładki posiadają specjalne amortyzatory, które absorbują wstrząsy i redukują nacisk na przednią część stopy podczas chodzenia. Dzięki temu zmniejsza się obciążenie głów metatarsalnych, przyczyniając się do zmniejszenia bólu.
 • podparcie łuku poprzecznego: wkładki wspierają łuk poprzeczny stopy, pomagając w utrzymaniu jej naturalnej struktury i redukcji nacisku na przednią część stopy.
 • stabilizacja: dzięki płaskiemu spodowi i odpowiedniej konstrukcji, wkładki FootWave™ SLIM stabilizują stopę podczas chodzenia, co zmniejsza ruchomość stawów oraz obciążenie głów metatarsalnych.

W rezultacie, osoby borykające się z metatarsalgią odczuwają ulgę i poprawę komfortu chodzenia, dzięki stosowaniu wkładek FootWave™ SLIM.

Optymalne wsparcie dla całego ciała

Wkładki ortopedyczne FootWave™ SLIM są rozwiązaniem, przynoszącym ulgę w wielu obszarach, takich jak:

 • ból stóp: wkładki FootWave™ SLIM eliminując przeciążenia przez odpowiednią amortyzację, zapewniają optymalne podparcie dla stopy. Poprzez zapewnienie właściwej amortyzacji oraz rozłożenie nacisku na całą stopę, wkładki zmniejszają obciążenie poszczególnych obszarów stopy, przynosząc ulgę dla osób z bólami wynikającymi z nadmiernego ich obciążenia, zapewniając tym samym komfort chodzenia.
 • ból kolan: dzięki odpowiedniemu wsparciu i stabilizacji stopy, wkładki mogą pomóc w zmniejszeniu obciążenia stawów kolanowych podczas chodzenia, zapewniając ulgę osobom borykającym się z bólem kolan,
 • ból bioder: nieprawidłowa postawa stóp może wpływać na biomechanikę całego ciała, w tym także na stawy biodrowe. Poprzez zapewnienie właściwego wsparcia dla stóp, wkładki pomagają w poprawie postawy ciała i zmniejszeniu nacisku na stawy biodrowe, redukując jednocześnie dyskomfort w tej okolicy,
 • ból pleców: zmiany biomechaniczne związane z nieprawidłową postawą stóp wpływają na równowagę ciała i postawę pleców. Dzięki unormowaniu postawy stóp i wsparciu dla stawów, wkładki zmniejszają napięcie mięśniowe oraz moc nacisku na kręgosłup, co może przynieść ulgę osobom dotkniętych dolegliwością bólu pleców, szczególnie w odcinku lędźwiowym.

Wkładki FootWave™ SLIM zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić optymalne wsparcie i ulgę dla całego ciała, nie tylko dla stóp. Dzięki temu mogą być skutecznym narzędziem w łagodzeniu bólu i poprawie komfortu codziennego funkcjonowania dla osób z różnego rodzaju dolegliwościami w obrębie dolnej części ciała.

Czy wkładki FootWave™ SLIM są odpowiednie dla osób, które mają zdrowe stopy?

Jak najbardziej! Te dynamiczne wkładki ortopedyczne to doskonała profilaktyka, która chroni stopy tak, aby nie powstały haluksy, płaskostopie czy metatarsalgia. Dodatkowo, dzięki odpowiedniej amortyzacji i specjalnie zaprojektowanym odciążeniom, zapewniają doskonałe wsparcie dla stopy i sprawiają, że chodzenie jest zawsze komfortowe. Sprawdzą się również lepiej niż wkładki żelowe, które nie są w stanie ustabilizować stopy, a przede wszystkim tyłostopia (pięty) podczas poruszania się.

Szukasz innych wkładek ortopedycznych?

Jeśli potrzebujesz innych wkładek, zapoznaj się z naszą linią medyczną, dedykowaną wybranym schorzeniom stóp:

 • FootWave™ PŁASKOSTOPIE - wkładki na płaskostopie podłużne i poprzeczne
 • FootWave™ PŁASKOSTOPIE POPRZECZNE - wkładka na problemy metatarsalne
 • FootWave™ OSTROGA PIĘTOWA - wkładki na ostrogę / zapalenie rozcięgna podeszwowego
 • FootWave™ KIDS / KIDS SUPI / KIDS SUPI PRO - linia wkładek ortopedycznych dla dzieci (korygujące i profilaktyczne)
 • FootWave™ LADY PREGNA / LADY VERSA / LADY HIGH HEEL - linia wkładek dla kobiet

Budowa wkładek

 • Wąski i cienki profil - dopasowany do wąskiego obuwia. Ułatwia stosowanie wkładki w obuwiu wyjściowym czy innym o zwężanym profilu.
 • Amortyzator kierunkowy tyłostopia - umożliwia właściwy kierunek i zakres ruchów stóp, przy jednoczesnym wsparciu pracy stawu skokowego. Gwarantuje zmniejszenie ból pięty, dzięki eliminacji wstrząsów tyłostopia.
 • Amortyzacja i obniżenie pod dużym palcem - zwiększa amortyzację i wspiera leczenie haluksów wymuszając prawidłowy ruch dużego palca. Istotnie poprawia komfort chodzenia.
 • Amortyzator przodostopia - amortyzuje łuk poprzeczny stopy, dając większy komfort chodzenia. Eliminuje powstawanie odcisków (modzeli).
 • Pelota małego palca - stabilizuje stopę i zwiększa komfort noszenia wąskiego obuwia.
 • Warstwa hard shell - stabilizuje stopy podczas chodzenia, wspiera amortyzację i zapobiega odkształceniom wkładki.
 • Podparcie łuków podeszwowych - wspiera leczenie płaskostopia i prawidłową pracę stóp, eliminując ich zmęczenie.
 • Warstwa soft bufor - wspiera amortyzację i zapobiega odczuwaniu wstrząsów podczas chodzenia.
 • Płaski spód wkładki - stabilizuje stopy eliminując ich niekontrolowane rotacje. Dzięki takiej konstrukcji, wkładka zawsze pozostaje w obuwiu na swoim miejscu.
 • Wyściółka z mikrofibry - gwarantuje bezpieczeństwo, higienę i wentylację oraz zwiększa komfort użytkowania wkładki.

Wkładki są zaprojektowane tak, aby były smukłe i nie wpływały znacząco na objętość obuwia, jednocześnie zapewniając wsparcie i komfort podczas chodzenia. Lekkie, cienkie i dyskretne.

Wkładki ortopedyczne FootWave™ SLIM - stworzone w trosce o zdrowie Twoich stóp na co dzień. Zdrowie nie wychodzi z mody!

Dynamiczne wkładki ortopedyczne FootWave™ SLIM zaprojektowano w celu zapewnienia optymalnego rozkładu nacisków na podłoże, co przyczynia się do utrzymania prawidłowej postawy ciała i redukcji przeciążeń. Stanowią wsparcie dla osób cierpiących na płaskostopie poprzeczne, halluksy oraz metatarsalgię. Pomagają zmniejszyć ból stóp, kolan, bioder oraz pleców. Jednocześnie, dzięki swojej lekkości i cienkiej budowie, wkładki idealnie pasują do niskiego i wąskiego, eleganckiego obuwia czy zwężanych półbutów. Dzięki dynamicznym wkładkom ortopedycznym FootWave™ SLIM nie musisz więc rezygnować ze swojego stylu, dbając o zdrowie stóp w swoich ulubionych butach.

Zaopatrując się we wkładki FootWave™ SLIM:

 • ZMNIEJSZYSZ BÓL STÓP, KOLAN, BIODER, PLECÓW (KRĘGOSŁUPA) Specjalnie zaprojektowany kształt wkładki FootWave™ SLIM stabilizuje stopę, redukując przeciążenia w wyższych partiach, zmniejszając ból. Przywraca symetrię chodzenia i postawy ciała.
 • ZAPEWNISZ LEPSZĄ AMORTYZACJĘ Wkładki FootWave™ SLIM umożliwiają właściwy kierunek i zakres ruchów stóp, wspierając pracę stawu skokowego, eliminując ból związany z płaskostopiem i wspierając leczenie haluksów.
 • ZWIĘKSZYSZ KOMFORT PORUSZANIA SIĘ Miękki materiał wyściółki zapobiega obtarciom i sprawia, że wkładki są bardzo wygodne.
 • CIESZYSZ SIĘ SWOIM ULUBIONYM OBUWIEM Wkładki FootWave™ SLIM idealnie pasują do wszelkiego rodzaju obuwia o wąskim profilu, jak np. eleganckie buty wyjściowe, baleriny, obuwie sportowe, zwężane półbuty, dopasowane kozaki i wiele innych. Nie musisz więc rezygnować ze swojego stylu, dbając o zdrowie stóp w ulubionych butach.

To jest wyrób medyczny. Uzywaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Idealne dopasowanie do wąskiego obuwia

Wyjątkowa budowa dynamicznych wkładek ortopedycznych FootWave™ SLIM, a szczególnie ich wąski profili sprawia, że łatwo dopasować je można do wąskiego i niskiego obuwia - w typie “balerina”, do półbutów, mokasynów czy do obuwia eleganckiego. Dzięki temu osoby preferujące buty o zwężanym profilu nie muszą rezygnować z korzystania z wkładek ortopedycznych, zapewniając odpowiednie wsparcie stopy i komfort chodzenia.

Dodatkowo, wąski i cienki profil wkładek FootWave™ SLIM sprawia, że są one dyskretne - praktycznie niewidoczne wewnątrz różnego rodzaju obuwia. Dzięki temu możesz cieszyć się wygodą bez konieczności rezygnowania ze swojego stylu i nie musisz ograniczać się przy wyborze obuwia.

Pomoc przy haluksach i płaskostopiu

Odpowiednia pomoc przy schorzeniach, takich, jak haluksy i płaskostopie jest kluczowa dla zachowania komfortu i zdrowia stóp. Dynamiczne wkładki ortopedyczne FootWave™ SLIM stanowią niezastąpione wsparcie dla osób borykających się z tymi problemami. Nie tylko zapewniają codzienny komfort podczas chodzenia, ale także skutecznie przyczyniają się do wsparcia leczenia płaskostopia i redukcji dyskomfortu związanego z haluksami.

Dzięki odpowiedniej konstrukcji, wkładki FootWave™ SLIM oferują kompleksowe wsparcie dla stóp. Zapewniają podparcie łuków podeszwowych, co nie tylko wspomaga leczenie płaskostopia, ale także prawidłową pracę stóp, eliminując ich zmęczenie. Dodatkowo, amortyzacja tyłostopia wspiera wysklepienie poprzeczne stopy, dbając o prawidłowe ustawienie i odpowiednią ruchomość, co jest kluczowe w zapobieganiu płaskostopiu. A odpowiednie wysklepienie łuków podeszwowych i ustawienie stopy redukuje przeciążenia także w wyższych partiach, zmniejszając ból - poprawia się symetria chodzenia i postawa ciała.

Konstrukcja wkładek FootWave™ SLIM zapewnia również amortyzację i zwiększenie prawidłowej ruchomości dużego palca, co zwiększa komfort chodzenia i wspiera proces leczenia haluksów, poprawiając równocześnie ustawienie stawu dużego palca.

Ulga przy metatarsalgii

Metatarsalgia jest stanem charakteryzującym się bólem lub dyskomfortem w przedniej części stopy, w okolicach głów kości śródstopia, Jest to często spowodowane przeciążeniem tych obszarów, wynikającym z długotrwałego stania, chodzenia na wysokich obcasach, intensywnego ćwiczenia lub noszenia niewłaściwego obuwia. Często jest to również bezpośredni efekt nieleczonego płaskostopia poprzecznego. Dynamiczne wkładki ortopedyczne FootWave™ SLIM posiadają odpowiednio wyprofilowaną wyniosłość śródstopia (komfortową pelotę metatarsalną) dla wsparcia wysklepienia poprzecznego stopy. Zaprojektowane zostały tak, aby nacisk rozkładał się równomiernie na całą stopę, zmniejszając ból i dyskomfort.

Wkładki ortopedyczne FootWave™ SLIM zapewniają ulgę osobom cierpiącym na metatarsalgię poprzez kilka kluczowych cech:

 • rozkład nacisku: konstrukcja wkładek zapewnia równomierne rozłożenie nacisku na całą stopę, co zmniejsza obciążenie głów metatarsalnych. Pomaga to zmniejszyć ból i dyskomfort związany z metatarsalgią.
 • amortyzacja: wkładki posiadają specjalne amortyzatory, które absorbują wstrząsy i redukują nacisk na przednią część stopy podczas chodzenia. Dzięki temu zmniejsza się obciążenie głów metatarsalnych, przyczyniając się do zmniejszenia bólu.
 • podparcie łuku poprzecznego: wkładki wspierają łuk poprzeczny stopy, pomagając w utrzymaniu jej naturalnej struktury i redukcji nacisku na przednią część stopy.
 • stabilizacja: dzięki płaskiemu spodowi i odpowiedniej konstrukcji, wkładki FootWave™ SLIM stabilizują stopę podczas chodzenia, co zmniejsza ruchomość stawów oraz obciążenie głów metatarsalnych.

W rezultacie, osoby borykające się z metatarsalgią odczuwają ulgę i poprawę komfortu chodzenia, dzięki stosowaniu wkładek FootWave™ SLIM.

Optymalne wsparcie dla całego ciała

Wkładki ortopedyczne FootWave™ SLIM są rozwiązaniem, przynoszącym ulgę w wielu obszarach, takich jak:

 • ból stóp: wkładki FootWave™ SLIM eliminując przeciążenia przez odpowiednią amortyzację, zapewniają optymalne podparcie dla stopy. Poprzez zapewnienie właściwej amortyzacji oraz rozłożenie nacisku na całą stopę, wkładki zmniejszają obciążenie poszczególnych obszarów stopy, przynosząc ulgę dla osób z bólami wynikającymi z nadmiernego ich obciążenia, zapewniając tym samym komfort chodzenia.
 • ból kolan: dzięki odpowiedniemu wsparciu i stabilizacji stopy, wkładki mogą pomóc w zmniejszeniu obciążenia stawów kolanowych podczas chodzenia, zapewniając ulgę osobom borykającym się z bólem kolan,
 • ból bioder: nieprawidłowa postawa stóp może wpływać na biomechanikę całego ciała, w tym także na stawy biodrowe. Poprzez zapewnienie właściwego wsparcia dla stóp, wkładki pomagają w poprawie postawy ciała i zmniejszeniu nacisku na stawy biodrowe, redukując jednocześnie dyskomfort w tej okolicy,
 • ból pleców: zmiany biomechaniczne związane z nieprawidłową postawą stóp wpływają na równowagę ciała i postawę pleców. Dzięki unormowaniu postawy stóp i wsparciu dla stawów, wkładki zmniejszają napięcie mięśniowe oraz moc nacisku na kręgosłup, co może przynieść ulgę osobom dotkniętych dolegliwością bólu pleców, szczególnie w odcinku lędźwiowym.

Wkładki FootWave™ SLIM zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić optymalne wsparcie i ulgę dla całego ciała, nie tylko dla stóp. Dzięki temu mogą być skutecznym narzędziem w łagodzeniu bólu i poprawie komfortu codziennego funkcjonowania dla osób z różnego rodzaju dolegliwościami w obrębie dolnej części ciała.

Czy wkładki FootWave™ SLIM są odpowiednie dla osób, które mają zdrowe stopy?

Jak najbardziej! Te dynamiczne wkładki ortopedyczne to doskonała profilaktyka, która chroni stopy tak, aby nie powstały haluksy, płaskostopie czy metatarsalgia. Dodatkowo, dzięki odpowiedniej amortyzacji i specjalnie zaprojektowanym odciążeniom, zapewniają doskonałe wsparcie dla stopy i sprawiają, że chodzenie jest zawsze komfortowe. Sprawdzą się również lepiej niż wkładki żelowe, które nie są w stanie ustabilizować stopy, a przede wszystkim tyłostopia (pięty) podczas poruszania się.

Szukasz innych wkładek ortopedycznych?

Jeśli potrzebujesz innych wkładek, zapoznaj się z naszą linią medyczną, dedykowaną wybranym schorzeniom stóp:

 • FootWave™ PŁASKOSTOPIE - wkładki na płaskostopie podłużne i poprzeczne
 • FootWave™ PŁASKOSTOPIE POPRZECZNE - wkładka na problemy metatarsalne
 • FootWave™ OSTROGA PIĘTOWA - wkładki na ostrogę / zapalenie rozcięgna podeszwowego
 • FootWave™ KIDS / KIDS SUPI / KIDS SUPI PRO - linia wkładek ortopedycznych dla dzieci (korygujące i profilaktyczne)
 • FootWave™ LADY PREGNA / LADY VERSA / LADY HIGH HEEL - linia wkładek dla kobiet

Budowa wkładek

 • Wąski i cienki profil - dopasowany do wąskiego obuwia. Ułatwia stosowanie wkładki w obuwiu wyjściowym czy innym o zwężanym profilu.
 • Amortyzator kierunkowy tyłostopia - umożliwia właściwy kierunek i zakres ruchów stóp, przy jednoczesnym wsparciu pracy stawu skokowego. Gwarantuje zmniejszenie ból pięty, dzięki eliminacji wstrząsów tyłostopia.
 • Amortyzacja i obniżenie pod dużym palcem - zwiększa amortyzację i wspiera leczenie haluksów wymuszając prawidłowy ruch dużego palca. Istotnie poprawia komfort chodzenia.
 • Amortyzator przodostopia - amortyzuje łuk poprzeczny stopy, dając większy komfort chodzenia. Eliminuje powstawanie odcisków (modzeli).
 • Pelota małego palca - stabilizuje stopę i zwiększa komfort noszenia wąskiego obuwia.
 • Warstwa hard shell - stabilizuje stopy podczas chodzenia, wspiera amortyzację i zapobiega odkształceniom wkładki.
 • Podparcie łuków podeszwowych - wspiera leczenie płaskostopia i prawidłową pracę stóp, eliminując ich zmęczenie.
 • Warstwa soft bufor - wspiera amortyzację i zapobiega odczuwaniu wstrząsów podczas chodzenia.
 • Płaski spód wkładki - stabilizuje stopy eliminując ich niekontrolowane rotacje. Dzięki takiej konstrukcji, wkładka zawsze pozostaje w obuwiu na swoim miejscu.
 • Wyściółka z mikrofibry - gwarantuje bezpieczeństwo, higienę i wentylację oraz zwiększa komfort użytkowania wkładki.

Wkładki są zaprojektowane tak, aby były smukłe i nie wpływały znacząco na objętość obuwia, jednocześnie zapewniając wsparcie i komfort podczas chodzenia. Lekkie, cienkie i dyskretne.

O firmie

Proponujemy kompleksowe rozwiązania w dziedzinie zapobiegania, łagodzenia, poprawiania oraz korygowania utraconych funkcji ludzkiego układu mięśniowo-szkieletowego i postawy.

Swoją działalność postanowiliśmy oprzeć o profesjonalizm i doświadczenie liderów, wspierając ortopedię i biomechanikę kończyny dolnej

Kontakt

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Więcej informacji Ok