Zadbaj o kondycję swoich stóp

Zadbaj o kondycję swoich stóp.

www.shoes-te.com

shoeste_01.png

Dlaczego Shoes-TE?

Shoes-TE - pielęgnacja stóp

Bestie

Spray do butów Shoes-Te powstał klasycznie, z potrzeby jaka pojawiła się w naszym życiu. Razem z żoną uprawiamy różne sporty, biegamy, trenujemy crossfit, jeździmy na rolkach, rowerach. Aktywna z nas rodzina. Do tego mamy dwójkę szalonych dzieciaków. Co to oznacza? Przez nasz dom przechodzi sporo butów, od specjalistycznych sportowych, po klasyczne, codzienne. Zapachy jakie im towarzyszyły czasami zwalały z nóg. Zwyczajna ludzka sprawa. Wypowiedzieliśmy temu wojnę.

Przetestowaliśmy już chyba wszystkie dostępne na rynku produkty i metody. Niektóre były na prawdę pomysłowe, ale bez spektakularnych efektów. Wzięliśmy się do działania i przy współpracy z kreatywnym profesorem z Katowic, opracowaliśmy środek który działa. Ufff, jesteśmy uratowani.

Skontaktuj się z nami!

O firmie

Proponujemy kompleksowe rozwiązania w dziedzinie zapobiegania, łagodzenia, poprawiania oraz korygowania utraconych funkcji ludzkiego układu mięśniowo-szkieletowego i postawy.

Swoją działalność postanowiliśmy oprzeć o profesjonalizm i doświadczenie liderów, wspierając ortopedię i biomechanikę kończyny dolnej

Kontakt

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Więcej informacji Ok