Vionic - obuwie ortopedyczne

Wygodne i stylowe obuwie dla kobiet i mężczyzn.

www.vionicshoes.com/

vionic_about_01.jpg

Dlaczego Vionic?

Wygodne i stylowe obuwie dla kobiet i mężczyzn.

Bestie

Wygodne i stylowe obuwie dla kobiet i mężczyzn.

Przy kupowaniu obuwia kierujemy się głównie wygodą i stylem podążającym za aktualnymi trendami. Obuwie Vionic zapewnia modne modele na czasie, wraz z technologią wspomagania łuków stopy, która łagodzi ból stóp, pięt oraz ból związany z zapaleniem rozcięgna podeszwowego (ostroga piętowa). Obuwie do codziennego użytku, wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak skóra i miękki zamsz, zapewniają komfort chodzenia przez cały dzień.

Innowacyjna technologia VIO MOTION SUPPORT zastosowana w obuwiu VIONIC została zaprojektowana przez podiatrów. Wkładka kontrolująca ruch w 3 płaszczyznach, z głębokim korytkiem na pięcie, nie tylko zapewnia doskonałe wsparcie dla stopy, daje poczucie ulgi i zapewnia stabilność, ale też pomaga przywrócić oś kończyny dolnej do jej naturalnej pozycji.

Badania nad technologią VIO MOTION SUPPORT potwierdzają zmniejszenie nadmiernej pronacji u pacjenta, a co za tym idzie złagodzenie bólu pięt, kolan oraz pleców.

Twój styl, nasza wiedza.

Biomechanika to fantastyczny sposób na pokazanie w naukowy sposób, jak powinniśmy się poruszać. Eksperci w zakresie biomechaniki poruszania się I chodu zastosowali wyniki swoich analiz do stworzenia technologii VioMotion Support. Skoro każdy but skrywa tę technologię pod Twoją stopą, możesz zaufać butom Vionic że będą wspierać łuki Twoich stop przywracając im naturalny ślad. Tak Vionic wspiera Cię w każdym Twoim kroku.

O firmie

Proponujemy kompleksowe rozwiązania w dziedzinie zapobiegania, łagodzenia, poprawiania oraz korygowania utraconych funkcji ludzkiego układu mięśniowo-szkieletowego i postawy.

Swoją działalność postanowiliśmy oprzeć o profesjonalizm i doświadczenie liderów, wspierając ortopedię i biomechanikę kończyny dolnej

Kontakt

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Więcej informacji Ok