Spis treści

1. Informacje ogólne

1.1 Niniejszy regulamin, zwany dalej Regulaminem, określa warunki i zasady zawierania Umowy sprzedaży pomiędzy Klientem a Sprzedającym, dokonywanej za pomocą Sklepu.

1.2 Ilość i rodzaj Towarów oferowanych w Sklepie są zmienne i podlegają stałej aktualizacji. Mając na uwadze fakt, iż sprzedaż prowadzona jest również w sklepie stacjonarnym, stan magazynowy widniejący w momencie składania Zamówienia w Sklepie może nie być stanem aktualnym. Jeśli faktyczna ilość Towaru w magazynie jest mniejsza od zamówionej przez Klienta, Sprzedający niezwłocznie skontaktuje się z Klientem celem ustalenia dalszego trybu postępowania.

1.3 Sprzedający dokłada wszelkich starań, aby jak najwierniej odwzorować kolory Towarów na zdjęciach umieszczonych w Sklepie, ale nie ponosi odpowiedzialności m.in. za różnice wynikające z indywidualnych ustawień monitora. Różnice w kolorze powstałe z w/w powodu nie są podstawą do reklamacji.

1.4 Każdorazowo ilość Towarów objętych ewentualną promocją w Sklepie jest ograniczona. Ich sprzedaż realizowana jest na podstawie kolejności Zamówień potwierdzonych przez Sprzedającego, aż do wyczerpania zapasów.

1.5 Wszystkie materiały zamieszczone na stronie (zdjęcia, teksty, materiały graficzne, niniejszy Regulamin) stanowią własność Sprzedającego. Wykorzystanie ich bez zgody Sprzedającego jest zabronione.

2. Definicje

2.1 Klient – osoba, fizyczna, prawna lub jednostka organizacyjna nie będąca osobą prawną, której przepisy szczególne przyznają zdolność prawną, która dokonuje Zamówienia w ramach Sklepu.

2.2 Kodeks Cywilny – ustawa Kodeks Cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r, (Dz. U. Nr 16, poz. 93).

2.3 Sklep – sklep internetowy dostępny pod domeną footmedical.pl, za pomocą którego Klient może składać Zamówienia.

2.4 Sprzedający – Aneta Słoma prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Footmedical Aneta Słoma z siedzibą ul. Chwaszczyńska 170 C/24, 81-571 Gdynia;.

2.5 Konsument – osoba fizyczna dokonująca z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.

2.6 Towar – produkty prezentowane w Sklepie i oferowane do sprzedaży przez Sprzedającego.

2.7 Umowa sprzedaży – umowa sprzedaży Towarów w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, zawarta na odległość pomiędzy Sprzedającym a Klientem za pośrednictwem Sklepu.

2.8 Ustawa o prawach konsumenta – ustawa z dnia 30 maja 2014 r. (Dz. U. z dnia 24 czerwca 2014 r.).

2.9 Ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczna – ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. 2002, Nr 144, poz. 1204).

2.10 Zamówienie – oświadczenie woli Klienta, zmierzające bezpośrednio do zawarcia Umowy sprzedaży.

O firmie

Proponujemy kompleksowe rozwiązania w dziedzinie zapobiegania, łagodzenia, poprawiania oraz korygowania utraconych funkcji ludzkiego układu mięśniowo-szkieletowego i postawy.

Swoją działalność postanowiliśmy oprzeć o profesjonalizm i doświadczenie liderów, wspierając ortopedię i biomechanikę kończyny dolnej

Kontakt

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Więcej informacji Ok