Vasyli - dynamiczne wkładki ortopedyczne

Indywidualne wkładki ortopedyczne

www.vasylimedical.pl

vasyli_medical_01.jpg

Dlaczego Vasyli Medical?

Natura kontra cywilizacja. Wygraj z bólem w nierównej walce.

Bestie

Jesteśmy stworzeni do chodzenia po naturalnych, miękkich powierzchniach, jak ziemia czy piasek, które ułatwiają dostosowanie naturalnej osi kończyny dolnej. Niestety, nasze stopy codziennie mają kontakt z innym środowiskiem. Chodzenie i stanie na nienaturalnych, płaskich i twardych powierzchniach jak chodnik czy podłoga, zmusza nasze stopy do rotacji wewnętrznej, a ich łuki naraża na spłaszczanie (nazywamy to nadmierną pronacją).

Niewłaściwe ułożenie stóp i nóg może spowodować przeciążenia i uszkodzenia innych części ciała – tak jak złe wyważenie opon może uszkodzić układ kierowniczy i zawieszenie w samochodzie. Złe ułożenie kończyny dolnej upośledza normalną funkcję kolana i biodra, tak samo jak zwiększa napięcie mięśniowe odcinka lędźwiowego kręgosłupa. W celu eliminacji tych dolegliwości trzeba ustawić stopy i ciało w ich prawidłowej pozycji – musimy przywrócić naturalną oś kończyny dolnej.

Jak działa FootWave?

Dowiedz się jak działają dynamiczne wkładki ortopedyczne FootWave.

Bestie

SĄ DYNAMICZNE

Zapewniają prawidłową funkcjonalność i korekcję we wszystkich fazach chodu oraz wszystkich 3 płaszczyznach ruchu. Wspierają naturalny zakres ruchomości pronacji oraz supinacji stopy.

KORYGUJĄ

Wkładki wymuszają prawidłową korektę zamiast utrwalać deformację (jak ma to miejsce przy wkładkach robionych z odcisku). Wymuszają prawidłowy kształt oraz naturalną ruchomość stóp przy zachowaniu komfortu.

DOPASOWANE INDYWIDUALNIE

Pełna kontrola korekcji poprzez modelowanie termiczne oraz modyfikacje klinami i pelotami. Dopasowanie do stopy pacjenta w ciągu zaledwie kilku minut.

WYRÓB MEDYCZNY

Są zarejestrowane oraz certyfikowane jako wyrób medyczny (8% VAT). Rezultaty terapeutyczne potwierdzone są zarówno badaniami klinicznymi jak i setkami zadowolonych pacjentów na całym świecie. To nie są "wkładki obuwnicze".

CERTYFIKOWANE PUNKTY

Dobierane oraz dopasowywane tylko i wyłącznie w certyfikowanych punktach przez wyszkoloną kadrę medyczną (wymagane ukończenie szkolenia z biomechaniki kończyny dolnej na poziomie podstaowym.

REDUKCJA BÓLU

Wkładki wspomagają terapię wielu schorzeń, dolegliwości i deformacji. W rezultacie przywracają komfort poruszania się. W wielu przypadkach ból znika natychmiastowo od momentu zastosowania wkładki (np. większość przypadków stopy płasko-koślawej).

phil.jpg

30 lat badań i doświadczeń.

Bestie

W 1987 roku Vasyli Medical rozpoczął produkcję wkładek ortopedycznych modelowanych termicznie, zaprojektowanych we współpracy ze światowej sławy ekspertami z dziedziny biomechaniki kończyny dolnej. Produkty Vasyli Medical zrewolucjonizowały świat ortez medycznych dla profesjonalistów z dziedziny schorzeń kończyn dolnych. Ale to był tylko początek…

Kilka lat później zostały wprowadzone na rynek ogólnodostępny wkładki ortopedyczne sygnowane przez Philip’a Vasyli oraz buty i sandały z wbudowanymi już wkładkami. Zapoczątkowane jako Orthaheel dziś znane pod nazwą Vionic z użyciem technologii Otrhaheel. Obecnie Vionic Group jest „dumnym rodzicem” tych komplementarnych marek medycznych i detalicznych.

Produkty Vasyli Medical nie tylko przynoszą korzyści pacjentom, co jest oczywiście priorytetowe. Zapewniają one również lekarzom, możliwość zwiększenia rentowności ich praktyk medycznych poprzez handel detaliczny produktami Vasyli Medical i osiągnięcie dzięki temu wspólnego celu na rozwijającym się rynku medycznym. W Vionic Group docenia się bardzo dostosowanie tych celów detalicznych do etyki praktyki medycznej – to co obecnie nazywane jest inteligentnym handlem medycznym.

Biorąc pod uwagę wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i promocji produktów medycznych w obu kanałach, zarówno medycznym jak i detalicznym, Vasyli Medical doskonale rozumie specyficzne wymagania sprzedaży w ramach praktyki medycznej. I chce dzielić się to wiedzą.

O firmie

Proponujemy kompleksowe rozwiązania w dziedzinie zapobiegania, łagodzenia, poprawiania oraz korygowania utraconych funkcji ludzkiego układu mięśniowo-szkieletowego i postawy.

Swoją działalność postanowiliśmy oprzeć o profesjonalizm i doświadczenie liderów, wspierając ortopedię i biomechanikę kończyny dolnej

Kontakt

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Więcej informacji Ok